HISTÓRIA...
...týchto stránok siaha niekde do polovice roku 1997, keď som začal písať prvé stránky v html kóde podľa článku z PC REVUE...

Nasledovalo niekoľko rokov učenia sa a postupneho napredovania, zbierania informácií sprevádzaných vydaním niekoľkých podôb stránok pod rôznymi názvami. Zachovaných zostalo od začiatku iba niekoľko sekcií, aj keď tak ako všetko, aj tie prešli vývojovým štádiom zmien obsahu a dizajnu.

Výrazné rozšírenie stránky dosiahli spustením sekcie Monitor, terajšie Spectrum. V súčasnom období je táto sekcia najviac rozvíjaná a je na ňu sústredený hlavný cieľ môjho času ktorý venujem tvorbe a obnovovaniu týchto stránok. Inšpiráciou a aj zdrojom väčšiny informácií je CERNácky fenomén - internet.

Počas vývoja stránky postupne menili layout, design, aj názov skoro v každej verzii až na súčasný M3Net a myslím že dosiahli kvalitatívne oveľa lepšiu úroveň (aspoň podľa mňa), než predtým. Na zatraktívnenie, vizualizáciu a spopularizovanie stránok som pripravil aj reklamnú ikonku Ikonka M3N :-), ktorú si môžete pridať na Vašu stránku tak, že do zdrojového kódu stránky umiestnite nasledovný html kód

<a href="http://www.fodor.sk/"><img src="http://www.fodor.sk/images/m3n.png" border="0"></a>

poprípade si ikonku stiahnite k sebe (click pravým tlačítkom a uložiť ako [save as]), a umiestnite len odkaz <a href="http://www.fodor.sk/">.

Na záver mi neostáva nič iné, len dodať, že návštevnosť a popularita, alebo ak chcete obľúbenosť mojich stránok nie je pre mňa až tak dôležitá hoci má rastúci trend. Ide mi skôr o zoskupenie informácií, ktoré pokladám ja z môjho pohľadu za zaujímavé. Ak sa chcete spolupodieľať na korekcii chýb, tvorbe obsahu (články, obrázky, design, profily, rubriky...), pošlite mail alebo pripomienku... Týmto nič nesľubujem, ale ani nevylučujem.

HISTÓRIA...
...verzií v súčasnej podobe má svoju tradíciu od mája 2001. Politika "verzovania" je veľmi jednoduchá, skladá sa z troch čísel.

Stránky sú súčastnosti vo verzii 16 ( v skutocnosti v11 s upravenym datumom :) ).