SKUPINA A - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
09.jún 2006 18:00 | Nemecko | Kostarika | Mníchov |
09.jún 2006 21:00 | Polsko | Ecuador | Gelsenkirchen |
14.jún 2006 21:00 | Nemecko | Polsko | Dortmund |
15.jún 2006 15:00 | Ecuador | Kostarika | Hamburg |
20.jún 2006 16:00 | Ecuador | Nemecko | Berlín |
20.jún 2006 16:00 | Kostarika | Polsko | Hanover |
23.jún 2006 16:00 | Saudská Arábia | Španielsko | Kaiserslautern |
23.jún 2006 16:00 | Ukrajina | Tunisko | Berlín |
SKUPINA B - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
10.jún 2006 15:00 | Anglicko | Paraguay | Frankfurt |
10.jún 2006 18:00 | Trinidad a Tobago | Švédsko | Dortmund |
15.jún 2006 18:00 | Anglicko | Trinidad a Tobago | Norimberg |
15.jún 2006 21:00 | Švédsko | Paraguay | Berlín |
20.jún 2006 21:00 | Švédsko | Anglicko | Kolín |
20.jún 2006 21:00 | Paraguay | Trinidad a Tobago | Kaiserslautern |
19.jún 2006 18:00 | Saudská Arábia | Ukrajina | Hamburg |
19.jún 2006 21:00 | Španielsko | Tunisko | Štutgart |
SKUPINA C - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
10.jún 2006 21:00 | Argentína | Pobr. Slonoviny | Hamburg |
11.jún 2006 15:00 | Srbsko a ČH | Holandsko | Lipsko |
16.jún 2006 15:00 | Argentína | Srbsko a ČH | Gelsenkirchen |
16.jún 2006 18:00 | Holandsko | Pobr. Slonoviny | Štutgart |
21.jún 2006 21:00 | Holandsko | Argentína | Frankfurt |
21.jún 2006 21:00 | Pobr. Slonoviny | Srbsko a ČH | Mníchov |
SKUPINA D - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
11.jún 2006 18:00 | Mexico | Irán | Norimberg |
11.jún 2006 21:00 | Angola | Portugalsko | Kolín |
16.jún 2006 21:00 | Mexico | Angola | Hanover |
17.jún 2006 15:00 | Portugalsko | Irán | Frankfurt |
21.jún 2006 16:00 | Portugalsko | Mexico | Gelsenkirchen |
21.jún 2006 16:00 | Irán | Angola | Lipsko |
SKUPINA E - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
12.jún2006 18:00 |
USA | Česká republika | Gelsenkirchen |
12.jún 2006 21:00 | Taliansko | Ghana | Hanover |
17.jún 2006 18:00 | Česká republika | Ghana | Kolín |
17.jún 2006 21:00 | Taliansko | USA | Kaiserslautern |
22.jún 2006 16:00 | Česká republika | Taliansko | Hamburg |
22.jún 2006 16:00 |
Ghana | USA | Norimberg |
SKUPINA F - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
12.jún 2006 15:00 |
Austrália | Japonsko | Kaiserslautern |
13.jún 2006 21:00 |
Brazília | Chorvátsko | Berlín |
18.jún 2006 15:00 |
Japonsko | Chorvátsko | Norimberg |
18.jún 2006 18:00 |
Brazília | Austrália | Mníchov |
22.jún 2006 21:00 |
Japonsko | Brazília | Dortmund |
22.jún 2006 21:00 |
Chorvátsko | Austrália | Štutgart |
SKUPINA G - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
13.jún 2006 15:00 |
Južná Kórea | Togo | Frankfurt |
13.jún 2006 18:00 |
Francúzsko | Švajčiarsko | Štutgart |
18.jún 2006 21:00 |
Francúzsko | Južná Kórea | Lipsko |
19.jún 2006 15:00 |
Togo | Švajčiarsko | Dortmund |
23.jún 2006 21:00 |
Togo | Francúzsko | Kolín |
23.jún 2006 21:00 |
Švajčiarsko | Južná Kórea | Hanover |
SKUPINA H - ROZPIS ZÁPASOV |
|||
DÁTUM | DOMÁCI | HOSTIA | MIESTO |
14.jún 2006 15:00 |
Španielsko | Ukrajina | Lipsko |
14.jún 2006 18:00 |
Tunisko | Saudská Arábia | Mníchov |
19.jún 2006 18:00 |
Saudská Arábia | Ukrajina | Hamburg |
19.jún 2006 21:00 |
Spanielsko | Tunisko | Stutgart |
23.jún 2006 16:00 |
Saudská Arábia | Spanielsko | Kaiserslautern |
23.jún 2006 16:00 |
Ukrajina | Tunisko | Berlín |